reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Y

Bütçe dostu Vivo Y serisi için hediye kampanyası

Vivo, Anneler Günü için yeni bir hediye kampanyası düzenledi. 1-8 Mayıs tarihleri arasında Vivo Y serisi telefon satın alan kullanıcılar Türk kahvesi makinesi hediye ediliyor.

Advertisement

Y15s ve Y21 modellerinde 720p çözünürlüklü, Y33s modelinde ise Full HD+ piksel çözünürlüklü ekran yer alıyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken modellerden Y15s ve Y21’de 13 megapiksellik ana kameraya 2 megapiksel makro kamera eşlik ediyor. Ailenin kamera performansıyla öne çıkan üyesi Vivo Y33s’te ise 50 megapiksel ana kamera haricinde 2 megapiksel bokeh ve 2 megapiksel süper makro kamera yer alıyor. Kullanıcılar telefondaki bokeh kamerayı kullanarak portre çekimler gerçekleştirebiliyor. Telefonlarda yüz güzelliği, panorama ve canlı fotoğraf gibi özellikler de bulunuyor. Tüm modellerin ön ve kameraları Full HD video kaydedebiliyor. Telefonlarda 4K video kayıt özelliği ise mevcut değil. Y serisi modellerin yan kısmında parmak izi sensörü de kullanılıyor. Bu sayede kullanıcılar telefonlarındaki kilitleri parmak izleriyle açabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo Y serisi modellerinin Türkiye fiyatları

Y serisinde yer alan modeller uzun pil ömrü de vadediyor. Tüm modellerde 5.000 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Y21 ve Y33s modellerinde 18 watt hızlı şarj desteği de sunuluyor. Y15s’in fiyatı 3.099 TL, Y21’in fiyatı ise 3.331 TL, Y33s’in fiyatı ise 4.557 TL.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display