reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit T-Rex Pro 2

Amazfit T-Rex Pro 2

Amazfit T-Rex Pro 2

Amazfit T-Rex Pro 2

Amazfit T-Rex Pro 2

Amazfit T-Rex Pro 2

Amazfit Vienna

Amazfit Vienna

Amazfit Vienna

Amazfit Vienna

Amazfit Vienna

Amazfit T-Rex Pro 2

Türkiye satış beklentili Amazfit T-Rex Pro 2 ve Amazfit Vienna sızdırıldı

 - Güncelleme: 04 Mayıs 2022 19:37

Amazift markasının çok yakında yeni akıllı saatleri geliyor. Bugün yapılan sızıntı ile bu saatler Amazfit T-Rex Pro 2 ve Amazfit Vienna karşımıza çıktı.

Amazfit firmasının akıllı saatleri Türkiye’de uzun zamandır resmi olarak elde edilebiliyor. Resmi Türkiye sitesine ve Türkiye’de satılan güncel modellerine buradan ulaşabileceğiniz marka, çok yakında pazarda Amazfit T-Rex Pro 2 ve Amazfit Vienna ile mücadele edecek. Tasarımlarını direkt olarak yukarıdaki galeride görebileceğiniz akıllı saatler, kaslı birer seçenek olarak herkese hitap etmiyor. Özellikle Casio G-Shock serisini sevenlerin dikkatini çekecek ürünler, gövdelerinden de anlaşılabileceği üzere zorlu şartlara özel olarak tasarlanmışlar. T-Rex Pro 2 modelini dört farklı renkte, Vienna modelini ise şimdilik tek bir renk ile hazırladığı düşünülen Amazfit, ürünlerin teknik detaylarını da koruyamadı.

Kaynağa göre T-Rex Pro 2, 1,39 inç 454×454 piksel 1.000 nit parlaklık sunan bir dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. BioTracker 3.0 PPG sensörü ile birçok kalemde detaylı sağlık takibi yapabilen ürün, 150’den fazla sporu otomatik olarak tanıyabiliyor. 500 mAh piliyle yoğun kullanımda tam 10 günlük pil ömrü getirebildiği aktarılan akıllı saat, 32 MB RAM’e ve 512 MB dahili depolamaya sahip. Çift kanal GPS ile donatılan Amazfit T-Rex Pro 2, telefonlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Titanyum gövde ve safir cam üzerine kurulan Amazfit Vienna ise 1,28 inç 416×416 piksel 1.000 nit dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Diğer temel detayları T-Rex Pro 2 ile aynı olan ancak çok daha derine inebilen akıllı saat, 32 MB RAM ve 4 GB dahili depolama ile geliyor. Bu model 500 mAh piliyle temel kullanımda 14 günü görebiliyor. Kaynağa göre saatte eSIM desteği bulunmuyor.

Çok sayıda fiziksel buton ile donatılan T-Rex Pro 2 ve Vienna için şimdilik fiyat sızıntısı yapılmadı. Ancak modellerin aşırı yüksek pahalı olması kesinlikle beklenmiyor.

Amazfit T-Rex Pro 2 ve Amazfit Vienna yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

İLGİLİ HABERLER