reklamı kapat

POPÜLER

Büyüleyici seri

Özellikle dünyanın ilk dokunmatik ekranlı uzaktan kumandasıyla fark yaratan yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, Touch Control adı verilen bu uzaktan kumandasıyla, kullanıcılara evlerinin her köşesinden, izledikleri programı kumandalarından da izleyebilme ayrıcalığı sunuyor.

3 BOYUTLU TEKNOLOJİ
İzleyicileri ekranın sınırlarından kurtarıp yepyeni bir boyuta taşıyan yeni Full HD 3D LED 9000 serisi; yenilikçi tasarımı, dar kenarları, gümüş çerçevesi, 7.98 mm inceliği, leke tutmayan ön ve arka paneli ile adeta göz kamaştırıyor. Evinizi modern bir çizgiye taşıyacak olan yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, aynı zamanda yüksek çözünürlüklü bir medya arabirimi ile 3D filmlerinizi izlemenizi de mümkün kılıyor. Diğer Samsung 3D televizyonlarda olduğu gibi, 2 boyutlu görüntüleri de 3. boyuta taşıyabilen yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, Ethernet bağlantısı ve kablosuz bağlantı özellikleriyle de dünyaya açılan bir kapı niteliği gösteriyor. Internet@TV özelliğine sahip olan yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, Samsung Apps uygulamalarını da destekliyor.

TOUCH CONTROL İLE KONFORLU YAŞAM
Temmuz ayının sonunda Türk kullanıcılarına sunulacak olan yeni Full HD 3D LED 9000 serisi, az önce de bahsettiğimiz gibi Touch Control adındaki dokunmatik ekranlı uzaktan kumandasıyla mükemmeliyet gösteriyor. Sıradan bir uzaktan kumanda olmanın çok ötesinde bulunan Touch Control ile canlı yayın akışını takip edebilmeniz ve yeni Full HD 3D LED 9000 serisi ekranında DVD’den izlediğiniz yayını eş zamanlı olarak bu küçük cihazın üzerinden de izleyebilmeniz mümkün. Üzerinde bir de kulaklık bulunduran Touch Control, size televizyonunuzdan ayrı bir hayat da sunabiliyor. Örneğin, geniş ekran HD televizyonunuzda Blu-ray film izlerken, aynı zamanda Touch Control’dan da sevdiğiniz bir diziyi takip edebiliyorsunuz.

İLGİLİ HABERLER