reklamı kapat

POPÜLER

Caitlyn Jenner en kısa sürede 1 milyon Twitter takipçisine ulaşan isim oldu

Kim Kardashian’ın üvey babası, televizyon yıldızı ve eski milli atlet Bruce Jenner, yeni kimliği ve yeni adıyla Caitlyn Jenner, en kısa sürede 1 milyon Twitter takipçisine ulaşma rekorunu kırdı. Yalnızca 4 saat içinde 1 milyon takipçiye ulaşan Jenner, daha önce bu ünvanı 5 saatle elinde bulunduran Obama’yı geride bıraktı.

Ünlü isim 65 yaşında cinsiyet değiştirmeye karar verdikten sonra yeni haliyle Vanity Fair’e kapak oldu ve kısa sürede Amerika’nın yeni ikonu haline geldi. Ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in çektiği kapak fotoğrafıyla birlikte “Artık bana Caitlyn deyin” tweetini paylaşır paylaşmaz hem Twitter’ın hem internetin yeni yıldızı oldu. Jenner’ın yeni Twitter rekoru Guinness Dünya Rekorları tarafından da onaylandı.

Aslına bakılırsa Jenner’ın ünü epey eskilere dayanıyor. 1976 Yaz Olimpiyatları’nda dekatlonda dünya rekorunu kırarak altın madalyanın sahibi olmuş ve Dünyanın En İyi Atleti seçilmişti. Son zamanlarda Kim Kardashian’ın üvey babası sıfatıyla gündeme gelen Jenner, şu sıralarda kendi deyimiyle yeni kimliğine kavuşmanın gururunu yaşıyor.

YORUMLAR