reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War’un Trabzon’da geçen oynanış videosu yayında [İzle]

Dün gerçekleşen PlayStation 5 etkinliğinde Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun oynanış videosu paylaşıldı. Daha önce yapılan açıklamalarda oyundaki hikayenin bir kısmının Türkiye’de geçeceği belirtilmişti.

Dün paylaşılan videoda Trabzon’daki hikayenin bir kesiti karşımıza çıktı. Oyun tutkunları tarafından dört gözle beklenen yapım daha önceki Call of Duty oyunları gibi heyecan dolu dakikaları oyunculara yaşatmaya hazırlanıyor. İzlediğimiz fragmanda oyunun grafiklerinden de epeyce etkilendik. Oynanış videosunda hareket eden bir uçağın durdurulmaya çalışıldığı görülüyor. Activision, 13 Kasım’da  PS5, PS4, Xbox One, Xbox. Series X ve PC platformlarında satışa sunulacak oyunla bir sürpriz de gerçekleştirdi. Activision tarafından yapılan duyuruya göre oyunun betası 17 Eylül saat. 18:00 itibarıyla Türkiye’de yayınlanacak. Oyunun erken erişim betasının ise 8 Ekim’de yayınlanacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Black Ops Cold War iddialı geliyor

Activision başkanı Rob Kostich, ikinci çeyrek kazanç çağrısı sırasında Black Ops Cold War’un Call of Duty: Modern Warfare (2019) ve Call of Duty: Warzone ile “sıkı bir şekilde bağlantılı” olacağını doğrulamıştı. Treyarch ile Raven tarafından geliştirilen oyunun daha önceki oyunlar gibi yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz oyunun oynanış videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz. Oyunla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.