reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Black Ops II’nin Dijital Deluxe sürümü Playstore’da ön siparişte

TTNET‘in dijital oyun olatformu Playstore, merakla beklenen Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops II’yi oyunseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 13 Kasım’da dünya ile aynı anda oyunseverlerle buluşacak olan oyunun Dijital Deluxe sürümü de ön siparişe açılmış durumda. TTNET kullanıcıları, Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe versiyonuna yüzde 25 indirimle aylık 12 TL’den başlayan taksitlerle 144 TL’ye ön sipariş verebiliyor. Modern Warfare 2, Black Ops ve Modern Warfare 3 ile büyük bir başarıya imza atan Call of Duty, yeni oyunuyla da yeni rekorlara imza atacağı söyleniyor. Oyuncuları 21. yüzyıl soğuk savaşına götüren oyunun dijital deluxe özel içerikleri arasında  Nuketown Zombies Bonus Haritası, Silah Kamuflajı,  Oyuncu Kartı Arkaplanları,  Resmi Call of Duty: Black Ops II Soundtrack Albümü ve  Call of Duty: World at War İndirme Bileti yer alıyor. Oyunun ön siparişine buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Deluxe özel içerikleri:

Nuketown Zombies Bonus Haritası: 1960’ların nükleer kasabasında, zombi gruplarıyla savaşabilirsiniz.
Nuketown 2025 Bonus Haritası: Hayranların en sevdiği haritada göğüs göğüse yaşanan kaosu, 1960’lardaki “geleceğin model evi” vizyonuyla yeniden tasvirini yaşayabilirsiniz.
Silah Kamuflajı: Özel çoklu oyuncu silah skin’leriyle stilinizi öne çıkarabilirsiniz.
Oyuncu Kartı Arkaplanları: Nuketown 2025 ve Zombies’ten esinlenen iki özel oyuncu kartı arkaplanıyla ‘killcam’leri hareketlendirebilirsiniz.
Resmi Call of Duty: Black Ops II Soundtrack Albümü: Jack Wall’ın destansı oyun içi kayıtlarının sayısal kopyası ve Trent Reznor’dan Theme edinebilirsiniz.
Call of Duty®: World at War İndirme Bileti: 2. Dünya Savaşı Pasifik ve Avrupa savaşlarını konu alan hikayesiyle Treyarch’ın klasiğinin bonus sayısal kopyasına sahip olabilirsiniz.

call of duty black ops 2
call of duty black ops 2
call of duty black ops 2
call of duty black ops 2
call of duty black ops 2

VİDEO