reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts incelemesi

Siz hiç hayaletleri gördünüz mü? Pek çok oyuncu her yıl yeni bir Call of Duty oyunu görmekten bunalmış durumda. Serinin kendisini fazlasıyla tekrar ettiğini ve yeni bir bakış açısına ihtiyaç duyduğunu düşünen bu kitlenin Ghosts’a bir şans vermesi gerekiyor. Belki de aradıkları yeni nefes buradadır

Uzun süre 2. Dünya Savaşı temalı FPS oyunları ile içli dışlı olduktan sonra modern dönem temasına çok hızlı bir geçiş yaptık sanki. Ancak bütün oyuncular sanki bu geçişi bekliyormuşçasına öyle bir heyecan dalgası yarattı ki, bu kez de birbirinin aynısı modern zaman FPS oyunları ile dolup taşmaya başladı ortam. Modern Warfare serisinin özellikle son oyunla birlikte gerektiğinden fazla hırpalandığını düşünüyoruz.

Tıkanmış bir türe getirdiği yeniliklerle dikkat çeken bu seri, üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Call of Duty: Ghosts açıklandığındaysa insanların kafasında benzer bir oyunla karşılaşacakları düşüncesi vardı doğal olarak. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; pek çok açıdan Modern Warfare serisi ile benzerlikler gösteren Ghosts, kendi ayakları üzerinde duran yeni bir isim olduğunu ortaya koyabilmek adına da büyük çaba sarf ediyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Call of Duty: Ghosts incelemesi” için 2 cevap

  1. Engin dedi ki:

    Batman?
    Yazıyı güncellemeden önce önizleseniz belki daha iyi olurdu

  2. Emir Bostanoglu dedi ki:

    Düzeltme yapılmıştır. İlginiz için teşekkürler.