reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile 8. sezonun sunduğu yenilikler ortaya çıktı

Call of Duty: Mobile 8. sezon ve 2. yıl dönümünü yeni Battle Royale haritası ”Karartma” ile kutluyor.

Karartma, ilk olarak COD: Black Ops 4’te tanıtılan ve içerisinde Malikane, Nuketown ve İnşaat Alanı haritalarını barındırıyor. Karartma isimli haritası serinin gelmiş geçmiş en geniş haritası olma özelliğini taşıyor. 2. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde, oyuncuların Karartma haritasında hünerlerini sergileyecekleri özel bir turnuva da sezon içerisinde duyurulmuş olacak. Ayrıca yeni sezon ve ikinci yıl dönümüne özel olarak Türkiye’de özel bir turnuva da düzenlenecek.

8. sezon boyunca oyuncular, ”Yıl Dönümü Pastası”, ”Yıl Dönümü Bulmacası” ve ”Karşı Saldırı” gibi özel tematik etkinliklerle oyunun 2. yıl dönümünü kutlayabilecek. Yeni sezonla birlikte her zamanki gibi 50 Kademelik Savaş Biletiyle birlikte birçok yeni silah ve içerik de oyuna ekleniyor. Sezon başlangıcıyla birlikte Alias-Savaş Yorgunu ve Velikan-Volkanik Kül karakterleri, R9-0 Pompalı Tüfek ve yeni silahlar, sezonun ilerleyen günlerinde ise M13 Saldırı Tüfeği, yeni Skor Serisi, Silah Taslakları, Profil Kartları, Tılsımlar ve daha fazlası oyuna eklenmiş olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile: 8. sezona gelen yeni güncellemeler ise şu şekilde:

Battle Royale 2.0

– Yeni Karartma haritası ve oyun içi iyileştirilmiş görseller

– Yeni silah yağmalama sistemi

– Yeni sağlık ve zırh sistemi

– Geliştirilmiş araç Ara Yüzü bileşenleri

“Enkaz” haritası güncellendi

İlk olarak Call of Duty 4: Modern Warfare’de karşımıza çıkan bu mekan, COD: Mobile’ın da en çok oynanan haritasıydı. Bu ilgiye karşılık olarak 2. yıl dönümü ile birlikte bu haritanın iyileştirilmiş grafikler ve içeriklerle güncellenmiş sürümü de oyuna ekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın