reklamı kapat

POPÜLER

Casper Excalibur G870

RTX 4050 grafik işlemcili Casper Excalibur G870 için yeni avantajlı fiyat [Haziran 2024]

Casper Excalibur G870 dizüstü bilgisayar için yeni bir indirim fırsatı var. Telefonda Intel Core i5 12450H işlemcisi ve 16 GB RAM bulunuyor.

Nvidia’nın RTX 4050 grafik işlemcisinden güç alan Casper Excalibur G870 oyunları akıcı bir şekilde çalıştırabiliyor. RTX destekli oyunlarda ışın izleme teknolojisinin kullanılmasına da imkan tanıyan bilgisayarın gövdesinde üst segment modellerde olduğu gibi metal malzeme kullanılıyor. 2,5 kilogram ağırlığındaki bilgisayar soğutma sistemiyle de dikkat çekiyor. 89 adet fan bıçağının bulunduğu bilgisayar 2 adet akıllı turbo fan ve 2 adet termal boru bulunuyor. Bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inçlik ekran yer alıyor. Ekranın parlaklık değeri ise 250 nit. 144 Hz ekran yenileme hızıyla akıcı bir ekran deneyimine de olanak tanıyan bilgisayarda Wi-Fi 6 bağlantı özelliği bulunuyor. Bu sayede hızlı ve güvenilir bir bağlantı deneyimi sağlayan bilgisayarda 2 adet 2 watt gücünde hoparlör var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casper Excalibur G870 dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

RGB aydınlatmalı klavyesiyle de göze çarpan bilgisayarda üç adet USB-A, Ethernet, HDMI ve USB-C bağlantı noktası kullanılıyor. HDMI desteği sayesinde bilgisayara televizyonlar veya projektörler bağlanabiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilgisayarın fiyatı 26.499 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar bilgisayarı ayda 2.811  TL (12 ay) ödeyerek de sahip olabiliyor.

Casper

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın