reklamı kapat

POPÜLER

Josef de Souza için seçilen Casper imzalı bilgisayar

Casper, Josef de Souza’ya özel bilgisayar ile bir ilke imza attı

Yerli marka Casper, Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Josef de Souza için özel bilgisayar hazırladı ve bu konuda bir ilke imza attı.

Casper tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeşil sahaların yıldızları aynı zamanda oyun dünyasının da büyük tutkunları.

Süper Lig’in ve Türkiye Kupası’nın son şampiyonu Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Josef de Souza da bu tutkunlar arasında yer alıyor.

Yapılan ortaklık ile oyun tutkusu için Casper’ın Excalibur E600 bilgisayarını tercih eden ünlü futbolcu, açıklamaya göre Türkiye’de ilk kez bir futbolcuya özel konfigüre edilmiş oyun bilgisayarının da sahibi oldu.

Aynı açıklamaya göre YouTube içerik üretici Enis Kirazoğlu ile kendisine özel yüzlerce konfigürasyon seçeneği arasından bir oyun bilgisayarı oluşturan Josef, Casper’ın üretim merkezinde 1 gün geçirdi, son dönemin en iyi oyunlarından COD: Warzone deneyimini güçlü oyun bilgisayarı Excalibur E600 ile yaşadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Josef de Souza için oluşturulan Casper imzalı bilgisayarda çok güçlü donanımlar var

Casper’ın web sitesi üzerinden anakart, ram, ekran kartı üzerinden özelliklere göre konfigürasyon yapan Enis Kirazoğlu, Josef de Souza için 11. Nesil Intel Core i7 işlemci, Z590 anakart, NVIDIA GeForce RTX 3090 24GB ekran kartı, 64 GB RGB RAM, 2TB SSD, 1200W platinum power suply tercihlerini yaptı.

Burada özellikle GeForce RTX 3090 ile aşırıya kaçılmış gibi görünüyor. Günümüzde 4K oyunculuk için GeForce RTX 3080 bile fazlasıyla yeterli bir performans sunuyor.

GeForce RTX 3090 ile 8K oyunculuğa çıkılıyor ancak piyasada buna uygun oyuncu monitörü yer alamıyor. Bu arada ek bilgi olarak gün içerisinde GeForce RTX 3080 TI ekran kartının geleceğini de belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın