reklamı kapat

POPÜLER

Casper
Casper
casper

Casper’ın uygun fiyatlı tableti VIA T9W Türkiye’de

16 Kasım 2015

Casper yeni tableti VIA T9W’yi Türkiye’de satışa sundu.Hafif tasarımı, uygun fiyatı ve sahip olduğu özelliklerle özellikle öğrencilere, gençlere ve iş dünyasındaki kullanıcılara hitap eden tablet, metal bir gövdeyle birlikte geliyor.

8,9 inç büyüklüğündeki tabletin ekranında Full HD çözünürlük değeri kullanılıyor. Intel’in 1,83 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Atom Z3735F dört çekirdekli işlemcisinin yer aldığı Casper VIA T9W’da 32 GB’lık eMMC depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanını microSD kartlar yardımıyla da artırmak mümkün. Tablet Windows 8.1 yüklü olarak gelse de Casper VIA T9W’ya Windows 10 da yüklenebiliyor. 510 gram ağırlığındaki ve 8,8 mm kalınlığındaki tabletin arkasında 5 megapiksel, ön tarafında ise 2 megapiksel kamera mevcut. Ayrı olarak satılan klavyeyle kullanıldığında mini bir dizüstü bilgisayara dönüşebilen tabletin Türkiye’deki satış fiyatı ise 519 TL.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Casper’ın uygun fiyatlı tableti VIA T9W Türkiye’de” için bir cevap

  1. UzkaneR dedi ki:

    Bildiğim kadarı ile kutusundan resimdeki klavye ve kılıf yanında veriliyor.Ayrıca birde OTG kablosu çıkıyor.Bonus olarak Ofis 360+ Skype 60 Dak+ 1 TB One drive alanıda var.

    http://www.casper.com.tr/Uploads/casper-insert.pdf