reklamı kapat

POPÜLER

Doogee S98 akıllı telefon

Çift ekran ve gece görüşe sahip kaslı akıllı telefon: Doogee S98

Akıllı telefon pazarının çok spesifik bir kitleye hitap eden isimlerinden Doogee, bu sefer Doogee S98 isimli modeliyle ses getirdi.

Yakında lanse edilecek Doogee S98 akıllı telefon modeli, zorlu şartlara özel olarak tasarlanmış kaslı ya da heybetli bir cihaz konumunda yer alıyor. Arkasında ikinci bir ekran yer alan ve bu yuvarlak ekranı saat arayüzleri göstermek için kullanabilen telefon, sayfada görebileceğiniz üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor ve 16 megapiksel selfie kamerasını bir damla çentikte barındırıyor.

Arkasında tam olarak 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 20 megapiksellik gece görüş kameraları yer alan akıllı telefon, 6,3 inç FHD+ LCD ekran üzerine kuruluyor, gücünü MediaTek Helio G96 işlemciden alıyor ve 8 GB RAM + 256 GB depolama ile geliyor.

MicroSD üzerinden 512 GB kadar artış sunan Doogee S98, kutusundan Android 12 ile çıkıyor ve 6.000 mAh pil taşıyor. Toplam ağırlığının 320 gram olduğu aktarılan telefon, söylendiği kadarıyla yalnız da gelmiyor. Çünkü firma Doogee S98 Pro ve S98 Ultra modellerini de aktif olarak geliştiriyor.

Henüz satış fiyatı konusunda detaylı bilgilerin gelmediği S98, firmanın diğer modelleri gibi sadece çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Gündelik kullanım için kimsenin bu modele yöneleceği düşünülmüyor.

Doogee S98 akıllı telefon yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın