reklamı kapat

POPÜLER

TCL MoveTime

Çocuklara özel akıllı saat: TCL Movetime MT30

BlackBerry ve Alcatel markalarının sahibi TCL, çocuklara yönelik geliştirdiği akıllı saati MT30’u Türkiye’de satışa sundu.

Qualcomm Snapdragon Wear 2100 platformunda geliştirilen saat, ebeveynlerin en son teknolojiden faydalanarak çocuklarıyla bağlantıda kalmalarını sağlıyor. Bu yeni hücresel-bağlantılı kol saati, çocukların ebeveynlerini ve seçtikleri arkadaşlarını aramalarını veya mesajlaşmalarını sağlayıp onların eğlenceli günlük arkadaşı olurken aynı zamanda da önceden belirlenmiş bir bölgeden çıkmaları durumunda ebeveynlerine anında bildirim gönderiyor.

MoveTime akıllı çocuk saati MT30 rengarenk dokunmatik ekranı ve kullanımı kolay özellikleriyle öne çıkıyor. Çocuklar arkadaşlarını Bluetooth aracılığıyla ekleyebiliyor, eğlenceli emojiler ve mesajlar gönderebiliyor ve cihazda var olan oyunla oynayabiliyor. Elbette ebeveynler de özel uygulamalar sayesinde çocuklarıyla her zaman bağlantıda oluyor.

Hücresel bağlantı özelliğiyle MT30, ebeveynlerin ve çocukların birbirlerine sesli mesaj yollamaları ve arama yapmalarına izin veriyor. Saat tek bir kez şarj ettiğinizde iki güne kadar dayanan pil ömrü sunuyor. Movetime MT30 ayrıca IP67 seviyesinde toza ve suya (statik suda bir metreye kadar) karşı da dayanıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL Movetime MT30’un fiyatı ne kadar?

TCL Movetime MT30’un önerilen satış fiyatı 699 TL.

İlginizi çekebilir

Dağ tırmanışlarında hayatta kalmaya yardımcı olan akıllı saat