reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritozu

Bütçe dostu Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni indirim fırsatı duyuruldu[21 Mart 2024]

Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni bir kampanya yapıldı. 3.8 litre hacim sunan yağsız fritöz iF Tasarım Ödülü 2023‘ü kazanmış durumda. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihaz kullanıcıların sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamasına olanak tanıyor.

Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinin üstünde 7 adet önceden ayarlanmış program yer alıyor. Cihaz bu sayede kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Cihaz kullanıcıların sağlıklı patates kızartmaları, sebze yemekleri, tatlılar ve daha bir çok yiyecek hazırlamasına yardımcı oluyor. Cosori Air Fryer modelinde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlayabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. Fritözün üst tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor. Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor. Cihazın sıcaklığı 75 ila 230 derece arasında ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinde Wi-Fi desteği var mı?

Yağsız fritözün kampanyalı fiyatı ise 2.299 TL.  Fritözde Wi-Fi desteği ise bulunmuyor. Cihaz bu sebeple mobil cihazlarla ne yazik ki iletişim kuramıyor. Eğer Wi-Fi desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Cosori’nin 5.5 litre hacim sunan modelinde bu desteğin yer aldığını belirtelim. Wi-Fi destekli Cosori fritözün Türkiye’deki şu anki fiyatı ise 3.126 TL. Kullanıcılar her iki fritöz modelini de kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor.

Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın