reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritözü

5.5 litre hacim sunan Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinin fiyatı yeniden geriledi [2 Nisan 2024]

Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinin fiyatı yeniden düştü. Kırmızı renkli gövdeye sahip olan cihaz, 5.5 litrelik geniş bir iç hacim sunuyor.

Cosori Sıcak Hava Fritözü dijital dokunmatik LED ekranla geliyor.  Kullanıcılar bu ekranı kullanarak cihazı kontrol edebiliyor Cihazın Wi-Fi destekli modelinde ise bu destek mobil cihazlar üzerinden de yapılabiliyor. Wi-Fi desteği haberde bahsettiğimiz modelde ne yazik ki yer almıyor. 1.700 watt’lık bir güç sunan cihaz ayrılabilir bir sepetle geliyor. Bu yapışmaz kızartma sepeti bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor. Cihaz piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip. Farklı pişirme yöntemleriyle geniş bir yelpaze sunan cihaz, ızgara, kızartma, ısıtma, kurutma ve daha birçok fonksiyona sahip. Kullanıcılara çeşitli yemek seçenekleri vadeden yağsız fritözde 11 adet ön ayar yer alıyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlanabilmesini mümkün kılan yağsız fritöz, 100 adet tarifi kullanıcılara vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritözü bütçe dostu airfryer arayanlara hitap ediyor

Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihaz yapılan son indirimle şu anda 2.699 TL‘ye satılıyor. Cihazın kırmızı haricinde beyaz ve siyah olmak üzere farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Yeni indirim haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.
cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın