reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritözü

Uygun fiyatlı Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni avantajlı fiyat [Haziran 2024]

Cosori Sıcak Hava Fritözü  için yeni bir indirim kampanyası yapıldı. 4.7 litre hacim vadeden yağsız fritöz piyasada satın alabileceğiniz bütçe dostu cihazlar arasında yer alıyor. 1.500 watt’lık güç sağlayan yağsız friözde 9 adet önceden ayarlanmış program bulunuyor.

Cosori Sıcak Hava Fritözü bu sayede kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Cihaz kullanıcıların sağlıklı patates kızartmaları, sebze yemekleri, tatlılar ve daha bir çok yiyecek hazırlamasına yardımcı oluyor. Cosori Air Fryer modelinde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlayabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. Fritözün üst tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor. Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor. Cihazın sıcaklığı 75 ila 230 derece arasında ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritözü uygun fiyata yağsız fritöz sahibi olmayı düşünenlere hitap ediyor

Yağsız fritözün kampanyalı fiyatı ise 1.999 TL.  Fritözde Wi-Fi desteği ise bulunmuyor. Cihaz bu sebeple mobil cihazlarla ne yazik ki iletişim kuramıyor. Eğer Wi-Fi desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Cosori’nin 5.5 litre hacim sunan modelinde bu destek yer alıyor. Wi-Fi destekli Cosori fritözün Türkiye’deki şu anki fiyatı ise 4.089 TL. Kullanıcılar her iki fritöz modelini de kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor.

Cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın