reklamı kapat

POPÜLER

Creative Gigaworks T3

Şık tasarımıyla ve kompakt yapısıyla masaüstü bilgisayar kullanıcılarının yanı sıra dizüstü bilgisayar kullanıcılarının da sahip olmak isteyebileceği türde bir hoparlör sistemi olan Gigaworks T3, kullanıcıları yepyeni bir ses kalitesiyle tanıştırmak üzere sahiplerini bekliyor. ‘Kalite ve şıklığın’ birleşimi olarak lanse edilen Gigaworks T3, 2.1 türünde bir hoparlör sistemi. İki adet ayaklı uydu hoparlörü bulunan ürün, özellikle tasarımıyla masaların üzerini süslüyor.

GÜÇLÜ PERFORMANS
2 adet ayaklı uydu hoparlörü ve 1 adet subwoofer’ıyla konforlu kullanımın yanında başarılı ses performansı da sağlayan Gigaworks T3, uydu hoparlörlerinin küçük boyutlu olmasından dolayı her yere rahatlıkla konumlandırılabiliyor. Ayrıca, Creative SLAM, yani Symmetrically Loaded Acoustic Module teknolojisine sahip olan subwoofer’ıyla da üstün bir bas kalitesi sunan Gigaworks T3, bu teknoloji sayesinde bas seviyesini istediğiniz kadar artırmanıza olanak tanıyor. Tam bir küp şeklinde olan subwoofer’ın üç yönünde de bas desteği sağlayabilen çıkış bulunuyor. Böylece güçlü bas performansıyla ister müzik dinleyin, ister film izleyin, isterseniz de oyun oynayın, tam olarak doyuma ulaşıyor ve güçlü bas dalgalarıyla sarmalandığınızı hissediyorsunuz.

GÜÇLÜ TASARIM
Üzerinde kablolu bir uzaktan kumanda bulunduran Gigaworks T3, bu sayede sesi rahat bir şekilde kontrol altında tutmanızı sağlıyor. Daire şeklindeki tasarımıyla da tasarım gücünü perçinleyen bu uzaktan kumanda, üzerinde hem bir kulaklık girişi, hem de Aux bağlantı noktası bulunduruyor. Aux bağlantısı sayesinde harici bir ses kaynağını kolay bir şekilde Gigaworks T3’e bağlayabiliyorsunuz. Bu tür ürünlerde pek sık karşımıza çıkmasa da, enerji tasarrufu konusuna eğilen Creative, Gigaworks T3’te Ekonomik Düşük Bekleme Gücü teknolojisine yer vermiş. Creative patentli olan Ekonomik Düşük Bekleme Gücü teknolojisi ile rakip hoparlörlerle kıyaslandığında bekleme modunda çok daha az enerji harcayan Gigaworks T3, böylece kullanıcılara çevreyle uyum içinde bir kullanım imkanı sağlıyor.

SON SÖZ
Başarılı tasarımı, güçlü performansı ve diğer başarılı teknolojileriyle kullanıcılara üstün bir ses deneyimi yaşatacak olan Gigaworks T3, belki sahip olduğu fiyatıyla kullanıcıları kendinden vazgeçirebilir. Ancak 2.1 türünde bir hoparlör sistemi de olsa, gösterdiği başarılı performansa baktığınızda bu fiyata değer olduğunu düşüneceklerine eminiz.

TASARIM
-5YILDIZ-

KULLANIM KOLAYLIĞI
-5YILDIZ-

PERFORMANS
-5YILDIZ-

ARTILAR
Başarılı tasarımı ve güçlü ses performansı, Creative SLAM teknolojisi.

EKSİLER
Fiyatı kullanıcılar için handikap olabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model
• 2.1 ses sistemi

Ses Çıkış Gücü
• 15 watt (RMS)

Frekans Tepkisi
• 30 – 20.000 Hz

Paket içeriği
• Uydu sürücü (2 adet)
• Subwoofer
• Kablolu uzaktan kumanda
• AC güç kablosu

Ekstra
• Creative SLAM teknolojisi

Boyutlar
• 93 x 76 x 149 mm (Uydu Hoparlörler)
• 287 x 236 x 213 mm (Subwoofer)

Ağırlık
• 352 gram (Uydu Hoparlörler)
• 2.9 kilogram (Subwoofer)