reklamı kapat

POPÜLER

Daha da akıllanan Digiturk IQ ile bir üyelikle dört ekran

Türkiye’nin en büyük dijital yayın platformu olan Digiturk, yurt dışında örneklerini gördüğümüz servislerin bir benzerini Türkiye’de hayata geçiriyor. Yeni Digiturk IQ ile üye olduğunuz Digiturk paketlerine ait içerikleri akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon üzerinden hiçbir ekstra ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz. İzlediğiniz içeriği bir cihazda durdurup, diğerinde kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Yeni servisten yararlanmak için Digiturk IQ’lu uydu alıcısına sahip olmanız da gerekmiyor, yalnızca Digiturk üyesi olmanız yetiyor. Digiturk IQ’dan alnı anda yalnızca iki cihaz yararlanabiliyor. Yani siz bir tarafta bir film izlerken, ikinci kişi, bilgisayarından, tebletinden farklı bir yayını takip edebiliyor. Lig TV maçları, Digiturk IQ’dan izlenemiyor.

Digiturk IQ’dan televizyonda yararlanmak için, Digiturk’un IQ destekli uydu alıcısını internete bağlamanız yeterli. Bunun ardından IQ portal üzerinden istediğiniz içeriği seçip izlemeye başlayabiliyorsunuz. IQ servisinin bir avantajı olarak filmleri, dizileri kaydetmenize de gerek kalmıyor. IQ üzerinden en yeni filmleri, takip ettiğiniz dizinin dilediğiniz bölümünü ne zaman isterseniz izleyebiliyorsunuz. www.digiturkiq.com.tr adresinden giriş yapabileceğiniz web arayüzü üzerinden de yine televizyon kanalları haricinde binlerce içeriğe erişebiliyorsunuz. Televizyon yayınlarını canlı olarak takip ederken duraklatabiliyor, hatta 12 saat geriye gidebiliyorsunuz. iOS ve Android uygulaması sayesinde ise Digiturk IQ’ya akıllı telefon ve tabletlerinizden erişebiliyorsunuz. “Dilediğin zaman dilediğin yerde” sloganıyla hayata geçirilen Digiturk IQ, canlı kanallar, seç izle, tekrar izle ve kirala izle servislerini destekliyor.

Digiturk, yeni IQ haricinde firmanın bu yılki reklam yüzü olan Nil Karaibrahimgil’li yeni reklam filminin ve görsellerin de duyurusunu yaptı.
diginil4
diginil3
diginil2
diginil1