reklamı kapat

POPÜLER

Dahili 3D Blu-ray oynatıcılı TV altı ses sistemi

Philips, yeni ses sistemi (soundbar) SoundStage ile kaliteli bir ses deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Şık bir tasarıma sahip olan SoundStage, 55 inç’e kadar ekran büyüklüğüne sahip olan televizyonlarla kullanılabiliyor. SoundStage ses sisteminin iki farklı modeli bulunuyor. Bunlardan ilki HTB4150B diğeri ise HTL4110B. HTB4150B sahip olduğu dahili Blu-ray 3D oynatıcı özelliğiyle HTL4110B’den ayrılıyor.

Entegre subwoofer ve sanal surround ses deneyimi yaşamaya imkan tanıyan SoundStage serisi, Bluetooth ve yakın saha iletişimi (NFC) üzerinden akıllı telefonlarla bağlantı kurabilmeye de olanak sağlıyor. HD bağlantı kablosuyla televizyona bağlanan SoundStage ile Philips Smart TV ve NET TV servislerine de ulaşmak mümkün. Bu ay içerisinde piyasaya sürülecek olan ses sistemlerinden HTB4150B (dahili Blu-ray 3D oynatıcılı) 349 eurodan, HTL4110B ise 249 eurodan satışa sunulacak.
Philips SoundStage

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • 2.1 kanal stereo, Dolby Digital ve Sanal Surround Ses
  • Blu-ray 3D (Sadece HTB4150B)
  • HDMI bağlantısı
  • Blu-ray, DVD oynatıcılar, oyun konsolları ve MP3 çalarlar gibi diğer cihazlarla uyumlu.
  • Harici cihazlar için ses girişi ve tüm HDMI CEC cihazlarını tek bir uzaktan kumanda ile kontrol edebilmek için EasyLink