reklamı kapat

POPÜLER

DeepL Pro LOG Tasarım

DeepL, işletmelere özel yeni Language AI çözümünü piyasaya sürdü

Şirketler için DeepL, sektör liderliğini koruyan şirketin çeviri ve yazma araçlarına yönelik artan talebini karşılamak için özel olarak tasarlanmış.

Yeni hizmet hakkında bir açıklama yapan şirket şunları aktardı: “Dünya çapında iletişim engellerini yıkmayı hedefleyen ve alanında lider bir küresel yapay zeka destekli dil çözümleri şirketi olan DeepL, Şirketler için DeepL’i bugün piyasaya sürdü. Fortune 500’deki şirketlerin yarısı da dahil olmak üzere altmıştan fazla ülkede 100binin üstünde şirket, daha iyi çeviri yapmak ve yazı yazmak için DeepL’in son teknolojiyle çalışan platformunu kullanıyor. DeepL’in kurumsal alana yönelik ileri teknoloji ürünü Language AI platformunun bir uzantısı olan “Şirketler için DeepL”, yapay zekayı şirketlerinin geneline yaymak isteyenlerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlandı ve aşağıdakileri sunuyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  • -Şirket genelinde bilgi çalışanlarının platformu benimsemesinin önündeki engelleri azaltmak için yeni fiyatlandırma ve paket içeriği  
  • -Şirketlerin kendi kurumsal sözlüklerini oluşturarak marka dilini standart hale getirmelerini ve tutarlılığı artırmalarını sağlayan kişiselleştirme imkanları
  • -Şirketlere özel hassas içeriklerin korunmasına yönelik kritik öneme sahip kurumsal güvenlik özellikleri
  • -Merkezi IT ekipleri tarafından çalıştırma ve kontrol etmeyi kolaylaştıran küresel dağıtım ve yönetim özellikleri

DeepL’in Gelirden Sorumlu Müdürü David Parry-Jones markanın büyük şirketler için özel olarak tasarlanan yeni çözümüyle ilgili heyecanını, “Şirket yöneticilerinden yapay zeka stratejilerini yatırım getirisi sağlayacak şekilde tanımlamaları ve uygulamaları isteniyor ve çalışanlar; şirket ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayamayan, açık kaynaklı veya genel kullanıma yönelik modeller arasından seçim yapmak zorunda kalıyorlar. Aynı zamanda çalışanların şirkete ait hassas bilgileri korumak ve olası siber güvenlik risklerini azaltmak için uyumluluk gerekliliklerini de dikkate almaları gerekiyor.

Doğruluğu, akıcılığı, güvenliği ve kanıtlanmış yatırım getirisi sayesinde dünya çapında on binlerce kuruluş, DeepL’in özel olarak tasarlanmış Language AI platformunu kullanıyor. Ticari alanda etkisi kanıtlanmış çözümlerimizin doğal bir evrimi olan ve büyük şirketlerin karşılaştığı bu tip zorlukları çözmek için tasarlanan ‘’Şirketler için DeepL’I’’ piyasaya sürmekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu çözümümüz sayesinde, şirketler yapay zekayı kullanarak zamandan tasarruf edebilir, maliyetleri düşürebilir ve işlerini büyütebilirler.” sözleriyle aktardı.

DeepL açıklamaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER