reklamı kapat

POPÜLER

Screenshot

Screenshot

DeepL şirketinin yapay zeka destekli yeni hizmeti: “Write Pro”

DeepL şirketinin yapay zeka destekli yeni hizmeti “Write Pro” oldu. Bu sistem direkt olarak yazı iyileştirmeye odaklanıyor.

Burada yer alan DeepL Write Pro hakkında yapılan açıklamada şunlar aktarıldı: “Dil yapay zekası alanında küresel lider marka DeepL, şirketlere yönelik geliştirdiği en son hizmeti olan DeepL Write Pro’yu tanıttı. Yeni sürüm, DeepL’in kendi LLM’i (Geniş dil modeli) tarafından desteklenen ilk hizmeti ve farklı sektörlerde çeviriye ihtiyaç duyan kullanıcılar için oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. Write Pro, şirket içi iletişimden; daha kritik olan müşteri mesajları ve sözleşmelere kadar, işletmelerin küresel ölçekte doğru ve güvenli iletişim kurmasına yardımcı oluyor. Metinleri otomatik olarak dolduran yaygın yapay zeka araçlarının veya kural tabanlı dilbilgisi düzeltme araçlarının aksine Write Pro, taslak hazırlama sürecinde kullanıcılara asistanlık yapıyor. Kelime seçimi, ifade, stil ve ton konusunda gerçek zamanlı, yapay zeka destekli öneriler sunarak kullanıcıların metinleri geliştirmelerine yardımcı oluyor. Yalnızca Write Pro’nun sahip olduğu bu yaklaşım, kullanıcıyla yapay zeka arasında ortak ve yaratıcı bir sinerji yaratarak çeviri esnasında kullanıcının özgün sesini korumasını da sağlıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Write Pro’nun en büyük avantajlarından biri, kurumsal şirketler için üst düzeyde güvenlik önlemleri sunması. Cisco tarafından yapılan 2024 veri gizliliği kıyaslama çalışmasına göre, çoğu şirket gizlilik endişeleri nedeniyle yapay zeka üreticilerinin kullanımını sınırlandırıyor ve şirketlerin yüzde 98’i harici gizlilik sertifikalarının satın alma kararlarında önemli bir faktör olduğunu düşünüyor. DeepL’in en son sürümü, maksimum veri güvenliği için TLS şifreleme ve metin silme dahil olmak üzere özellikle kurumsal müşterilere yönelik gelişmiş güvenlik önlemleri sunuyor. Write Pro, doğruluğu ve güvenliğiyle dünya çapında 100binden fazla şirket tarafından kanıtlanmış olan markanın amiral gemisi ürünü DeepL Translator’ın ürün portföyünü de genişletiyor. Mevcut DeepL Translator müşterileri için Write Pro’nun eklenmesi, şirketlerin küresel olarak büyümesini sağlamak amacıyla son teknolojiye sahip Dil Yapay Zekası desteğiyle tasarlanmış bir iletişim araçları paketi oluşturuyor.”

DeepL’in kurucusu ve CEO’su Jarek Kutylowski, Write Pro’yla ilgili düşüncelerini, “Kelimeler ve yabancı dil global şirketler için rekabet avantajı sağlayan önemli bir güç. Write Pro, bizi diğer teknoloji devlerinden kendi LLM’lerimiz tarafından desteklenen ilk ürünümüz olmasıyla ayrıştırıyor. Ürünümüz, yıllarca süren araştırma ve inovasyon sonucunda üretildi. DeepL’in Dil Yapay Zekası çözümleri paketi, globalleşmek isteyen şirketlerin hem sektörde hem de iç İletişim süreçlerinde iletişimlerini güçlendiriyor ve yaratıcılıklarını besliyor’’ sözleriyle aktardı.

DeepL Write Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER