reklamı kapat

POPÜLER

Dell’den 20 inçlik dev tablet Inspiron 20

Dell‘in Tayvan’da düzenlenen Computex 2014‘te görücüye çıkardığı yeni hepsi bir arada bilgisayarı, koltuğunuzun altına sıkıştırıp odadan odaya taşıyabileceğiniz dev bir tableti andırıyor. Pil gücüyle çalıştığı için bir hayli portatif olan Inspiron 20, üst segmente hitap etmese de lüks tasarım hissini uygun fiyata sunuyor. Ayağını katlayıp tablet niyetine kullanabileceğiniz cihaz, film sever kitlenin birinci tercihi olmayı hedefliyor.


İncecik ve zarif tasarımlı dev bir tablete benzeyen Inspiron 20, 19,5 inçlik HD ekranı ve entegre subwoofer’larıyla bir medya merkezi olmayı amaçladığını ortaya koyuyor. Pille çalışması ve tek parça olması nedeniyle rahatça taşınan bilgisayar, bu sayede aile üyelerinin ortak kullanımına imkan veriyor. Firmanın açıklamasına göre Inspiron 20, pil gücüyle 6 saate kadar çalışma süresi vadediyor.


Cihazın diğer özelliklerine ilişkin bir açıklama yapılmazken, fiyatının dokunmatik ekranla 450 dolar, dokunmatik özelliği olmayan ekranla ise 350 dolar civarı olacağı belirtiliyor.

Haber kaynağı: Engadget

YORUMLAR