reklamı kapat

POPÜLER

Dell Inspiron 7000

İnce ekran çerçeveli ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar: Dell Inspiron 7000

Dell, yeni Inspiron 7000 2’si bir arada dizüstü bilgisayar modellerini IFA Fuarı kapsamında tanıttı. Intel’in sekizinci nesil işlemcisinden güç alan bilgisayar, ultra ince ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor.

Bilgisayarlar 13 inç, 15 inç ve 17 inç olmak üzere 3 farklı ekran boyutu seçeceğine sahip. 2’si bir arada tasarımı sayesinde hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanılabilen yeni Inspiron 7000, alüminyum gövdeleriyle hem şık bir görünüm hem de dayanıklı bir gövde sunuyor. 8 GB veya 16 GB RAM seçeceğiyle satın alınabilen bilgisayarları ince ekran çerçevelerine sahip olsa da webcam kamera ekranın üst kısmında yer alıyor.

Plastik yerine alüminyum gövdeyi tercih eden Dell, XPS 13’te olduğu gibi daha ince ekran çerçevesi kullanıyor. Ancak kamerayı ekranın üst kısmına yerleştirmeyi başarmış. Şirket, 7000 serisiyle birlikte daha küçük bir kamera parçası kullandığına dikkat çekiyor. Amazon Alexa sayesinde sesle de kontrol edilebilen bilgisayarda USB-C haricinde DisplayPort bağlantı desteği de bulunuyor. 13 inç ve 15 inçlik modellerinde UHD ekran seçeneğinin yer aldığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13 inçlik Inspiron 7000 serisinin fiyatı ne kadar?

Yaklaşık 880 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacak 13 inçlik bilgisayarın 2 Ekim’de satışa sunulacağını söyleyelim.

İlgili Video

Bu da firmanın çok güçlü oyun telefonu ROG Phone