reklamı kapat

POPÜLER

Dell Inspiron 7000

Dell Inspiron 7000 2’si 1 arada bilgisayar ailesini tanıttı

Dell, Inspiron ve XPS ailesinin en yeni üyelerini tüketici elektroniği fuarı IFA 2018’de tüketicilerle buluşturuyor. Markanın dikkat çeken yeni modelleri gün yüzüne çıkıyor.

Akıcı bir his veren ve şık bir tasarıma sahip, yeni Inspiron 7000 2’si 1 arada bilgisayar ailesi havalı fırçalanmış alüminyum dış yüzeyi ile büyülüyor. 13, 15 ve 17 inç ekran boyutlarında sunulan, 2’si 1 arada bilgisayarlar Intel 8. Nesil U Serisi işlemciler, isteğe bağlı 4K UHD ekranlar ve gizli havalandırma kanallarından sıcak havayı dışarı atan termal akış da dahil olmak üzere, premium özellikler sunuyor ve uzun süreli bilgisayar kullanımında, üst düzey performans ve konforlu bir deneyim vadediyor.

13 ve 15 inç modellerin üç tarafında, bu teknolojiyi kullanan ilk bilgisayara entegre USB kamerası olan ve Temporal Noise Reduction (Zamansal Gürültü Bastırma) özelliği ile yetersiz ışıkta yüksek performans sergileyen, yeni 2,7 mm’lik minyatür web kamerası sayesinde, dar çerçeveler bulunuyor. Buna ek olarak, 15 ve 17 inç modellerde, grafik kalitesini artırmak için isteğe bağlı NVIDIA GeForce MX150 ve tek sürücü performansını yükseltmek için isteğe bağlı Intel OptaneTM Bellek sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayrıca Dell bilgisayarlarından kablosuz olarak akıllı telefonlarına erişim sağlayan Dell Mobile Connect ile uyumlu bilgisayar ailesini genişletiyor. Artık tüm Dell Tüketici ve Küçük İşletme bilgisayarı, Dell Mobile Connect ile uyumlu kullanılabilecek. Ocak 2018’den bu yana 10 milyonun üzerinde telefon görüşmesi yapılmasını ve kısa mesaj gönderilmesini sağlayan Dell Mobile Connect bu sonbahardan itibaren, kısa mesaj ve telefon çağrılarının ötesinde, tamamen yeni bir düzeyde akıllı telefon – bilgisayar entegrasyonu sunacak. WhatsApp mesajları, takvim anımsatıcıları ve diğerleri gibi iOS uygulama bildirimleri, Dell Mobile Connect uygulaması aracılığıyla Dell bilgisayarlarda gösterilecek.

İlginizi çekebilir

Nikon’un dikkat çeken yeni makinesi