reklamı kapat

POPÜLER

Dell UltraSharp 32 4K

Dell’den 4K kameralı UltraSharp konferans monitörü

Dell yeni UltraSharp monitörünü tanıttı. Dell’in görücüye çıkarttığı monitör, video konferans monitörü olarak göze çarpıyor.

Advertisement

4K çözünürlük desteğiyle gelen modelde IPS Black panel teknolojisi kullanılıyor.

Sınıfında bir ilk olan monitör, VESA DisplayHDR 400’le içeriklerin daha iyi görünmesine imkan tanıyor. Monitör sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsıyor.

ComfortView Plus özelliği ise zararlı mavi ışık yayılımını azaltıyor ve renk netliğini koruyor. CES İnovasyon Ödülü alan monitörde UltraSharp kamera ve yankı önleyici çift mikrofon bulunuyor. Monitörde kullanılan web kamerası Sony’ye ait. Web kamerası HDR desteği de sunuyor. 14 watt’lık hoparlörleri bünyesinde barındıran monitörde Microsoft Teams sertifikası da mevcut. Yeni UltraSharp, gizlilik ve verimlilik özellikleriyle göze çarpıyor. Sesi kolayca açılıp kapanmasına, SafeShutter’la kameranın etkinleştirilmesine/devre dışı bırakılmasına ve hızlı bir şekilde oturum açıp kapatmaya olanak tanıyor. Platin gümüş kaplamalı tasarıma sahip olan monitör, hem ev hem de ofis kullanımı için ideal görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell UltraSharp 32 4K Video Konferans Monitörü ne zaman satışa sunulacak?

Monitörde bununla birlikte USB-C, DisplayPort 1.4, USB-A, Ethernet ve ses girişleri de mevcut. Monitör, 29 Mart‘ta dünya genelinde satışa sunulacak. 32 inçlik monitörün Türkiye’deki fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept