reklamı kapat

POPÜLER

Diablo 4

Diablo 4 Kan Sezonu yayında; işte yeni sezonla gelen yenilikler

Diablo 4 Kan Sezonu güncellemesi yayınlandı. Yeni sezonda oyuncular zorlu düşmanlara ve onları yöneten korkunç Vampir Lordu Lort Zir’e meydan okuyor.

Bu sezonla birlikte kabus zindanları güncellemeleri, 100. seviyeye daha hızlı atlama, binekler düzenlemeleri, ek oyun sonu patronları, Sınıf dengesi iyileştirmeleri ve çok daha fazlası dâhil olmak üzere çeşitli yaşam kalitesi güncellemeleri de geliyor.

Battle.net platformunda olan Diablo 4, Steam üzerinden de indirmeye sunulmuş durumda.   Oyunun Steam’de çıkmasıyla birlikte oyuncular Steam başarımları, Steam arkadaş listeleri ve bu arkadaşları oyun içinde oynamaya davet etme seçeneği gibi çeşitli özelliklere erişerek Korunak’a girebiliyor. Oyun aynı zamanda Steam Deck onaylı olduğu için bu taşınabilir bilgisayara sahip olan oyuncular oyunu cihazlarında da oynayabiliyor. Steam’de oynamak isteyenlerin öncelikle oyunu bu platformdan satın almaları, ardından da Diablo IV’ü Battle.net hesabına bağlamaları gerekiyor. Diablo 4, 17 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında Battle.net’te yüzde 25 indirimli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diablo 4 hakkında açıklama gelmişti

Diablo 4 Topluluk Müdür Yardımcısı Adam Fletcher güncellemeyle ilgili açıklamada bulunmuştu. Fletcher, ”Kan Sezonu’nda Element Dirençleri, karakterinin hayatta kalma yeteneğinin çok daha önemli bir parçası hâline gelecek. Öğe seçimi, Yetenek Ağacı, İksirler ve Mükemmeliyet Panosu gibi yöntemlerden yararlanarak belirli bir elemente karşı Direncin ne kadar yüksek olursa toplam etkili Canının her bir yüzdesi o kadar değerli olur. Örneğin yüzde 60-65 Ateş Direnci elde etmek, yüzde 20-25 elde etmekten çok daha değerlidir.”demişti.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın