reklamı kapat

POPÜLER

Diablo 4

Diablo 4’ün Steam’e geliş tarihi belli oldu

Diablo 4 Kan Sezonu için geri sayım başladı. Yeni içeriklerin ekleneceği oyun Steam platformuna da geliyor. Yapılan duyuruya göre Diablo 4’te yeni bir görev serisi, vampir güçleri, 5 ek oyun sonu patronu ve çok daha fazlası yer alıyor.

1.2.0 güncellemesiyle birlikte Diablo 4 oyununda binekler, şöhret, kabus zindanları, daha hızlı TP kazanımı ve daha birçok yaşam kalitesi güncellemesi geliyor.  Steam’de oynamak isteyenlerin öncelikle oyunu platformdan satın almaları, ardından da Diablo 4’ü Battle.net hesabına bağlamaları gerekiyor. Steam oyuncuları; Steam başarımları, Steam arkadaş listeleri ve bu arkadaşları oyun içinde davet etme seçeneği de dahil çeşitli Steam özelliklerine erişebiliyor.  Oyuncular yolculukları boyunca karakterlerinin vampir gibi savaşabilmesini sağlayacak çeşitli karanlık ve güçlü yetenekler veren Vampir Güçlerinden yararlanabiliyor. Seferi Atla özelliği artık çok daha erken kullanılabiliyor. Habisler Sezonuna kıyasla TP kazanmak ve 100. Seviyeye ulaşmak yüzd 40 daha hızlı. Patron basamak sisteminin eklenmesiyle oyun sonu deneyimi büyük ölçüde geliştirilmiş durumda. Oyuncular çok daha yüksek oranda düşen Eşsiz ve Süper Eşsizler için yeni ve tekrar gelen 5 Oyun sonu patronuyla mücadele edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diablo 4 çok yakında Steam’de

Kabus zindanlarında yapılan iyileştirmeler arasında zindanın içine ışınlanma, canavar yoğunluğunda artış, daha dayanıklı NPC yoldaşlar ve azaltılmış gerileme yer alıyor.   Binekler de artık daha hızlı, daha çevik ve ablukaları ezip geçme yeteneğine sahip. Diğer oyun sonu iyileştirmelerinin yanı sıra lejyon etkinlikleri ve dünya patronları daha sık ortaya çıkıyor. Diablo 4, 17 Ekim’de oyun tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın