reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Fisker Ocean

Dijital koltuklar geliyor; Fisker Ocean için ilginç bir özellik daha açıklandı

Son dönemlerin en farklı modellerinden birisi olacağının sinyallerini veren Fisker Ocean, bunu kokpitinde sunacaklarıyla destekleyecek.

Advertisement

CES 2020 kapsamında ocak ayı içerisinde tanıtılacak olan Fisker Ocean, ipuçlarının geldiği ilk günden itibaren iddialı bir model olacağını net şekilde ortaya koydu. Dünyanın en teknolojik ve sürdürülebilir araçlarından birisi olarak lanse edilecek modeline oldukça güvenen Henrik Fisker de, sosyal medya hesabı üzerinden detaylar göndermeye devam ediyor. Kısa süre önce beraberinde getireceği California Mode ile tek tuşla adeta bir üstü açık otomobil deneyimi sunacağının sinyallerini veren Ocean bu kez de kokpitindeki ilginç bir özelliğiyle gündeme gelecek. Henrik Fisker’in yine Twitter hesabı üzerinden ilk detaylarını paylaştığı “dijital koltuk” yapısı meraklılarının ilginisi çekebilecek ilginç bir yapıyı beraberinde getirecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fisker Ocean, dijital koltuklarıyla daha önce görülmemiş bir deneyim vadediyor

Henrik Fisker’in teknoloji iddiasını desteklecek olan bu ilginç özelliğin yetenekleriyle ilgili şimdilik geniş bir bilgi verilmiş değil. Tek karelik görsel üzerinden ipuçları verilen yapı içerisinde, markanın geliştirdiği mobil telefon uygulamasının merkezde olduğunu söyleyebiliriz. Ocean’ın özelliklerinin kullanışlılığı konusunda mobil uygulamaya da önemli yatırım yapan Henrik Fisker ve ekibi, aklımıza animasyonlu telefon kılıflarını getirmedi destek yalan olur. Araca opsiyonel olarak dahil edileceği de açıklanan bu özelliğin, farklı duygu durumlarına ve temalara göre koltuklarda dijital simge veya yazılar göstermesi bekleniyor. Yine başlıklarda kendini gösteren ışıklı marka logosu ve model ismi de gece sürüşlerindeki ambiyansa keyifli bir etmen olarak yansıyacak gibi. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Audi e-tron GT