reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu DG 22000

Google TV’li 50 inçlik Dijitsu DG 22000 televizyon için yeni BİM fırsatı [26 Nisan 2024]

50 inçlik Dijitsu DG 22000 televizyon için BİM fırsatı var. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak televizyonda Google TV işletim sistemi bulunuyor. Bu işletim sistemi sayesinde televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

NetflixYouTubeAmazon Prime VideoBluTV ve daha bir çok video servisi televizyonda izlenebiliyor. Dijitsu DG 22000  televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 4 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 5000:1 kontrast oranı sunan 4K çözünürlük sunan televizyon akıllı kumandayla geliyor. Kullanıcılar bu kumandayı kullanarak televizyonu rahatlıkla kullanabiliyor. Televizyonun görüş açısı ise 178 derece. 2 adet 10 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu DG 22000 televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 10.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Kampanya 26 Nisan‘da geçerli olacak. Yeni kampanya haberleri geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın