reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 50 inc televizyon

Google TV’li Dijitsu 50 inç televizyon için yeni BİM kampanyası [21 Haziran 2024]

BİM, Dijitsu DG 22000 televizyonu yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. 21 Haziran‘da BİM’de olacağı belirtilen televizyonda Google TV işletim sistemi var. Çoğu televizyon modelinde gördüğümüz bu destek kullanıcıların televizyonda uygulamalar kullanabileceği anlamına geliyor.

Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, BluTV ve daha bir çok video servisi televizyonda izlenebiliyor. Dijitsu DG 22000 televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 4 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 5000:1 kontrast oranı sunan 4K çözünürlük sunan televizyon akıllı kumandayla geliyor. Kullanıcılar bu kumandayı kullanarak televizyonu rahatlıkla kullanabiliyor. Televizyonun görüş açısı ise 178 derece. 2 adet 10 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu televizyon taksitle satın alınabiliyor mu?

Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 10.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Kampanya yazının da başında belirttiğimiz gibi önümüzdeki hafta geçerli olacak. Yeni kampanya haberleri geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER