reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 3
Samsung Galaxy Z Flip 3

Dikey katlanabilen Samsung Galaxy Z Flip 3 için yeni indirim fırsatı

2021 yılında satışa sunulan Samsung Galaxy Z Flip 3 için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Samsung’un ”erişebilir” katlanabilir ekranlı telefonu şu anda 12.912 TL‘ye satılıyor. Belirttiğimiz bu fiyat telefonun yeşil renkli modeli için geçerli. Galaxy Z Flip 3’ün diğer renkleri daha yüksek fiyat etiketine sahip. Telefonun daha önceki fiyatı ise 13.450 TL idi. Galaxy Z Fold 3’te olduğu gibi bu modelde de 5G desteği yer alıyor.

Advertisement

Henüz Türkiye’de aktif olarak çalışmasa da önümüzdeki yıllarda bu desteğin Türkiye’de de kullanıma sunulması bekleniyor. Telefonun özelliklerine bakacak olursak modelde Qualcomm imzalı Snapdragon 888 işlemcisi yer alıyor. Bu işlemciyle güçlü bir performans sunan telefonda 8 GB RAM bulunuyor. Dikey olarak katlanabilen telefonda çift arka kamera kullanılıyor. Telefonun genil açı ve ultra geniş açı kameraları 12 megapiksel çözünürlüğünde. Telefonda 4K video kayıt özelliği de bulunuyor. Telefonun ön tarafında ise 10 megapiksellik bir kamera mevcut. Telefon katlandığında 4,2 inç boyutundayken ekran açıldığında ise boyutu 6,7 inçe çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TIME Dergisi’den Samsung Galaxy Z Flip 3 modeline tasarım ödülü

Bir önceki modelin ön tarafında daha ufak bir bildirim ekranı yer alırken yeni modelde bildirim ekranının boyutu da büyümüş durumda. Galaxy Z Fold 3‘te olduğu gibi 120 Hz’lik 6,7 inçlik AMOLED bir ekranın tercih edildiği telefon IPX8 sertifikasına da sahip. Bu sayede telefon 1,5 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabiliyor. Toza karşı dayanıklı olmayan telefonda stereo destekli hoparlörler yer alıyor. Time Dergisi tarafından 2021 En iyi İnovasyon ödülüne layık görülen telefonun detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsung

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle