reklamı kapat

POPÜLER

yeni iPad Air

M1 işlemcili yeni iPad Air için ilk video incelemeler çıktı

8 Mart Apple etkinliğinde resmi olarak görücüye çıkartılan M1 işlemcili yeni iPad Air için ilk video incelemeler çıktı. Model oldukça güçlü.

Advertisement

iPad Pro sonrasında ilk olarak Mac’lere giriş yapan M1 işlemci ile çok güçlü hale getirilen 5G destekli yeni iPad Air için çıkan ilk yurt dışı merkezli video incelemeleri hemen aşağıda izleyebilirsiniz. Birçok farklı renkte elde edilebilen ve incelemelere göre genel olarak beğenilen ürün, M1’li iPad Pro’dan farklı olarak daha kalın çerçevelere sahip ancak benzer seviyede performans sunuyor. Apple’ın eski nesil aksesuarları ile uyumlu çalışan ürün, birçok kullanıcı için bazı spesifik farklı bulunan güncel iPad Pro’ya oranla çok daha iyi bir seçenek konumunda yer alıyor. Henüz Türkiye’de ne zaman satılacağı belli olmayan tabletin, Türkiye sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Ürün hakkında “Ayrıntılı notlar alan üniversite öğrencilerinden son projesi üzerinde çalışan içerik üreticilere veya grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı oyunlara meraklı oyun severlere kadar tüm kullanıcılar, olağanüstü performansı ve bu kadar taşınabilir bir tasarımda sunduğu çok yönlülük nedeniyle iPad Air’i çok seviyor.” diyen Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak sözlerini şöyle sürdürüyor: “Çığır açıcı M1 çip, Ana Sahne özellikli Ultra Geniş ön kamera ve ultra hızlı 5G özellikleriyle iPad Air şimdi her zamankinden daha da güçlü, daha yetenekli ve kesinlikle daha eğlenceli.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni modelin başlangıç fiyatı 599 dolar seviyesinde 64 GB ve 256 GB depolama sunuluyor. WiFi ve 5G sürümleri olan ürün, 18 Mart tarihinde elde edilebilir olacak. iPad Air’in Wi-Fi modelleri Türkiye’de 10.699 TL , Wi-Fi + Cellular modelleri ise 13.299 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni iPad Air, 64 GB ve 256 GB yapılandırma seçeneği ve uzay grisi, yıldız ışığı, pembe, mor ve mavi renk seçenekleriyle geliyor.

Yeni iPad Air yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın