reklamı kapat

POPÜLER

Dikkat: Çevre dostu monitörler geliyor!

Zira 50 serisi Lavender ve 70 serisi Ecofit monitörlerini tanıtan Samsung, yeni monitörleriyle üstün performans ve görsel kaliteyi gözler önüne sererken, ürünlerinin çevre dostu olmasına da özenle dikkat etmiş. 20, 21.5 ve 23 inçlik boyutlara sahip olan 50 serisi Lavender ve 70 serisi Ecofit monitörler, haziran ayının üçüncü haftası itibari ile Türkiye’de satışa sunulacak.

%100 GERİ DÖNÜŞÜMLÜ
Büyük oranda enerji tasarrufu sağlayan ve %100 geri dönüşümlü malzemeden üretilen 50 serisi Lavender, ‘Touch of Color’ tasarımı, gün batımı konsepti tonlaması ve monitör çerçevesinin arka kenarlarının kesimi ile büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Sadelik ve tasarımı ön planda tutan 50 serisi Lavender, 50.000:1 dinamik kontrast oranı, 5 ve 2 ms tepki süresiyle kaliteli bir görüntü vadediyor.

ÇEVRE DOSTU
Lavender gibi çevreye duyarlı olarak geliştirilen 70 serisi Ecofit de, çift enjeksiyonlu kalıplama yöntemi ile üretilmiş. Bu sayede uçucu organik bileşenlerin emisyonunu engelleyen 70 serisi Ecofit, yine 50 serisi Lavender gibi, çerçevesindeki renk tonlaması için sprey boya gibi maddeler yerine ‘Touch of Color’ teknolojisini benimsemiş ve geri dönüşümlü malzemeden üretilerek, enerji tasarrufu sağlamayı da göz ardı etmemiş. Çevre dostu olmasının yanında tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeken 70 serisi Ecofit, 50.000:1 kontrast oranına, 2 ms tepki süresine, yalnızca 30 mm kalınlığa ve Full HD özelliğine sahip. Bu sayede canlı ve akıcı görüntüler sunan ürün, 16:9 görüntüleme oranı da sunuyor elbette.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Dikkat: Çevre dostu monitörler geliyor!” için bir cevap

  1. dedigimdedik dedi ki:

    uzun zamandır ben de bu monitörlerle ilgili araştırma yapıyordum. okumadığım forum, sormadığım yer kalmadı. nihayet ben de aldım bu seriden ve çok memnunum. düşünenler varsa şiddetle tavsiye ediyorum!