reklamı kapat

POPÜLER

Acer KG1 Serisi

165 Hz yenileme hızı sunan Acer KG1 serisi monitörlerin Türkiye fiyatları belli oldu

Acer oyunculara yönelik geliştirdiği KG1 serisi monitörleri Türkiye’de satışa sundu. Oyun monitörleri, ekran gecikmesini minimuma indiren AMD Freesync özelliğiyle geliyor.

Monitörler aynı zamanda  çerçevesiz bir görünüme sahip ZeroFrame tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. 165 Hz’e varan yenileme hızına ve 1 ms tepki süresine sahip KG1 Serisi oyun monitörlerde Black Boost teknolojisi de bulunuyor. Bu özellik oyuncuların en karanlık sahnelerde dahi daha iyi performans elde etmesini sağlıyor. KG1 Serisinde KG251QJ 24,5 inç ve KG271P ise 27 inçlik FHD modelleri yer alıyor.

KG1 Serisi monitörlerde yer alan Acer BlueLightShield teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak zararlı olabilecek mavi ışığı azaltıyor. Modellerde yer alan Flickerless teknoloji gözleri gereksiz yorgunluğa karşı koruyor. Acer ComfyView ve Low Dimming teknolojileri ise monitör parlaması ve göz yorgunluğunu azaltıyor. Monitörler 6 eksenli renk ayarı formatı ile gerçek renkleri ve tonları sunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer KG1 serisi monitörler uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor

KG1 Serisi monitörler 5 derece ila 15 derece eğilebilme özelliğine de sahip. VESA desteğiyle duvara da monte edilebilen monitörlerin bağlantı noktaları arasında HDMI, DisplayPort, Dual Link DVI ve SPK yer alıyor. Acer KG271P modelinin Türkiye’deki fiyatı 1.889 TL, Acer KG251QJ modelinin fiyatı ise 1.599 TL.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın