reklamı kapat

POPÜLER

Jabra
Jabra Enhance Plus

İşitme kaybı yaşayanlara özel kablosuz kulaklık: Jabra Enhance Plus

Jabra yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Jabra’nın yeni tanıttığı kablosuz kulaklıklar hafif-orta işitme kaybı yaşayan kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlıyor.

Jabra Enhance Plus olarak adlandırılan kulaklığın yıl sonunda ilk olarak ABD’de de satışa sunulması bekleniyor. Jabra’nın popüler kablosuz kulaklığı Elite 75’ten daha ufak bir tasarıma sahip olan kulaklık tam dolu pille 10 saate varan bir deneyim sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 30 saate kadar çıkıyor. Kulaklık sesleri izole etmek ve dinlenen şeyi yükseltmek için hüzmeleme teknolojisi kullanıyor. Jabra Enhance Plus’ta ayrıca istenmeyen arka plan gürültüsünü engellemek için gürültü azaltma özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar kulaklık için gerekli ayarları mobil uygulama üzerinden değiştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Enhance Plus suya dayanıklı mı?

Enhance Plus kulakiçi bir formda olduğu için işitme cihazı haricinde müzik dinlemek veya telefon görüşmeleri için de kullanabiliyor. IP52 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına ve toza karşı da dayanıklı. Gri ve bej renk seçenekleri sunan kulaklığın satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın