reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 4

Dünyada bir ilke imza atan Huawei FreeBuds 4 için indirim fırsatı

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklıkta indirim yapıldı. 1.399 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık yapılan indirimle şu anda 1.299 TL‘ye satılıyor.

Kulaklığın iki farklı renk seçeneği için de bu fiyat geçerli. Dünyanın ilk uyarlanabilir kulak eşleştirmeaktif gürültü önlemeli kulaklığı olarak lanse edilen model bu sayede fark yaratıyor. Yapay zekadan destek alan bu özellik sayesinde kullanıcılar herhangi bir ayara ihtiyaç duymuyor. Huawei her kulaklık farklı bir yapıda olduğu için böyle bir teknolojiyi sunduğunu belirtiyor. Kulaklık, kulak içi şeklini ve kulaklıkların nasıl takıldığını algılamak için uyarlanabilir kulak eşleştirme teknolojisini kullanıyor. Optimum düşük frekanslı ses azaltma elde etmek içinse çeşitli gürültü engelleme modlarından akıllıca seçim yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 4 güçlü ses performansı vadediyor

Kulaklıklar IPX4 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı bir gövdeye sahip. 14,3 mm’lik sürücünün kullanıldığı kulaklık hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. 40 kHz’e kadar frekans aralığını destekleyen kulaklıkta Sıvı Kristal Polimer (LCP) kompozit diyafram kullanıyor. Bu sayede büyük bir kalite kaybı olmadan, seslerin tiz kısmı daha zengin ve daha dolgun geliyor.

Huawei

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın