reklamı kapat

POPÜLER

FeiyuTech Pocket 2S
FeiyuTech Pocket 2S

DJI Pocket 2’yi hedef alan VLOG kamerası: FeiyuTech Pocket 2S [Video]

DJI,  Osmo Pocket ve Pocket 2 modelleriyle büyük bir başarıya imza atmasının ardından farklı üreticiler de bu kameralara rakip cihazlar geliştiriyor.

FeiyuTech, Osmo Pocket’a rakip olarak geliştirdiği kamera için Indiegogo’da fon desteği toplamaya başladı. FeiyuTech Pocket 2S olarak adlandırılan kamerada Sony imzalı IMX 317 sensör kullanılıyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen kamera Full HD çözünürlükte 3 saate kadar kayıt yapabiliyor.  Micro-HDMI bağlantı noktasını da bünyesinde barındıran kamera bu sayede televizyonlara kolay bir şekilde bağlanabiliyor. Şarj ve veri aktarımı için USB-C bağlantısını kullanan kamerada 1/4 inç boyutunda tripod yuvası yer alıyor. MicroSD kart desteği de sunan kamerada 3 eksenli sabitleme sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde kamera video çekimlerinde oluşabilecek titreşimi minimum seviyeye getiriyor.

Yüz algılama özelliğine de sahip olan kamerada dahili bir hoparlör de mevcut. 5 yönlü joystick’e de destek veren kameranın gövdesinde alüminyum kullanılıyor. Bünyesinde yer alan Wi-Fi sayesinde çekilen görüntüler kablosuz olarak mobil cihazlara aktarılabiliyor. Kamera, otomobillere, kasklara veya bileklere kolayca monte edilip kullanıcıların farklı çekim teknikleri yapmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FeiyuTech Pocket 2S satış fiyatı ne kadar?

4 kat dijital yakınlaştırma yapabilen kamera 130 derecelik bir görüş açısı sunuyor. VLOG çekimi yapan kullanıcıları hedef alan kameranın satış fiyatı ise 399 dolar. Kameranın tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili video

FeiyuTech Pocket 2S tanıtım videosu