reklamı kapat

POPÜLER

Kanye West

Kanye West ve Apple Music iş birliği tüm hızıyla sürüyor; işte son detaylar

Kanye West’in son albümünü Donda‘nın çıkışı tam bir yılan hikayesine dönmüş durumda. Daha önceden temmuz ayında yayınlanacağı açıklanan albümün çıkışı bir kaç kez ertelenmişti.

Müzik tutkunları tarafından dört gözle beklenen albüm için Kanye West Apple Music ile iş birliğine gitmiş durumda. Kısa bir süre önce yeni albümünü özel bir canlı yayında tanıtan sanatçı, Apple Music’te üçüncü özel bir canlı yayın düzenlemeye hazırlanıyor. Etkinliğin 26 Ağustos‘ta Chicago’daki Soldier Field stadyumunda gerçekleştirileceği belirtiliyor. Apple Music kullanıcılarının iPhone, iPad, Mac ve Apple TV cihazları üzerindden etkinliği izleyebileceği söyleniyor.

Donda için yapılan ilk canlı dinleme etkinliği 3,3 milyon kişi tarafından izlenmiş ve Apple Music’te canlı yayın rekoru kırmıştı. Apple Music’e özel ikinci yayın ise 5,4 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Kanye West önümüzdeki hafta gerçekleştireceği etkinlikte yeni bir izleyici rekoruna da imza atabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kanye West’in son albümü ne zaman yayınlanacak?

Albüm çalışmalarına Mercedes-Benz Stadyumu’nda devam eden Kanye West, Mercedes-Benz Stadyumu’nda bir parti düzenlemiş ve seçkin konuklara yeni albümünü ilk kez dinleme fırsatı sunmuştu. Donda isimli albümünün çıkış tarihi ise belirsizliğini koruyor. iTunes Store’da 29 Ağustos‘ta yayınlanacağı belirtilen albümün ileri bir tarihe ertelenme durumu da bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın