reklamı kapat

POPÜLER

Kanye West

Netflix, Kanye West belgeselinin ilk tanıtım videosunu paylaştı [İzle]

Netflix, Kanye West’in hayatını konu alan “Jeen-Yuhs”ın ilk tanıtım videosunu paylaştı. Coodie Simmons ve Chike Ozah‘ın yönetmenliğini üstlendiği belgeselde Kanye West’in şarkıcılıktan iş adamlığına geçiş sürecindeki detaylar gösteriliyor.

Kamera arkası görüntülerinin yer aldığı belgeselde sanatçının yakalandığı bipolar hastalık ve ABD başkanlığıyla ilgili süreç de konu ediliyor. Henüz netlik kazanmasa da belgeselde ünlü sanatçının 2007 yılında beklenmedik bir şekilde ölen annesiyle ilgili konuların da yer alması bekleniyor. Paylaşılan tanıtım videosu West ve Mos Def’in “Two Words” isimli şarkıyı birlikte söylerken söylediği bir ev videosunu içeriyor. Two Words isimli parça Kanye West’in 2004 yılında yayınladığı The College Dropout isimli albümünde yer alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kanye West’in yayınladığı son albümü Donda, rekorlar kırdı

Kanye West ağustos ayının sonunda uzun zamandır beklenen Donda isimli albümünü yayınladı. Albüm, Apple Music’in En İyi Albümler listesinde 152 ülkede 24 saatte 1 numaraya çıkarak bir rekora imza attı. Albüm, ABD’de 60 milyondan fazla dinlendi. “Donda”, Kanye West’e bir günde en çok dinlenen sanatçı ve albüm rekorunu da getirdi. Netflix’in paylaştığı kısa tanıtım videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz. Önümüzdeki yıl yayınlanmasını beklediğimiz belgeselin net yayın tarihi ise henüz belli değil.