reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Stranger Things’in merakla beklenen yeni sezonundan son bir video yayında [İzle]

Stranger Things 4. sezon için yeni videolar gelmeye devam ediyor. Yeni paylaşılan video bir fragman niteliğinde olmasa da diziyle ilgili video dizinin fanlarını heyecanlandıracağa benziyor. Önümüzdeki yıl Netflix’te yayınlanmasını beklediğimiz dizi için geri sayım başlamış durumda.

Net yayın tarihi henüz ortaya çıkmasa da yeni sezonun 2022 yılının başında yayınlanması bekleniyor. Netflix tarafından yayınlanan video fragman niteliğinde olmasa da dizinin fanatiklerini heyecanlandıracağa benziyor. 1 dakika 49 saniyelik videoda dizinin başrol çocuk oyuncuları karşımıza çıkıyor. Kaynaklar yeni sezonun Stranger Things’in bugüne kadarki en iddialı sezonu olduğunu belirtiyor. Çekimleri Georgia, Litvanya ve New Mexico’da yapılan dizinin bir kısmı Jim Hooper’ın esil tutulduğu Rusya’da geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things’in 4. sezonuna yeni isimler katılıyor

Stranger Things’in dördüncü sezonunda diziye katılan yeni karakterler şu şekilde: Amybeth McNulty (Anne with an E), Vickie karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Myles Truitt (Queen Sugar, Black Mafia Family), Patrick karakteriyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan yetenekli, iyi bir hayatı ve sosyal çevresi olan Hawkins basketbol takım yıldızı.

Regina Ting Chen (Queen of the South, The Falcon and The Winter Soldier), öğrencileriyle, özellikle de sorunlu olanlarla, yakından ilgilenen popüler bir rehber öğretmen Ms. Kelly rolünde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.