reklamı kapat

POPÜLER

Acer

Acer’dan göz yormayan çevre dostu monitörler

Acer, göz yormayan çevre dostu yeni monitörleri BX0 ve CB1’i tanıttı. Acer’ın BX0 monitör serisi, 21:9 UltraWide Full HD ve UltraWide QHD’den 4K’ya kadar ölçeklendirilmiş çözünürlük desteğiyle birlikte geliyor.

Lenovo Advertisement

acer-12
4K’ya kadar çözünürlük desteğine sahip olan CB1 serisi ise keskin ve gerçekçi renkler sunuyor. Her iki seri de IPS ve Acer ColorPlus teknolojilerini bünyesinde barındırıyor. Bu teknolojiler sayesinde monitörler, üst düzey renk performansı sağlıyor. Acer EyeProtect teknolojisi ise göz yorulmasını azaltmaya imkan tanıyor. CB1 serisi, yüksek çözünürlük ve geniş görüntüleme açıları sunuyor. 4K Ultra HD’ye yükseltme olanağı ile birlikte, kullanıcılar çalışma verimliliklerini artırabiliyor. 178 derecelik geniş görüntüleme açısı sunan monitör, görüntü netliğini ve ana renkleri korurken geleneksel TN monitörlerin getirdiği renk değişimi ve görüntü bozulmalarını ortadan kaldırıyor. CB1 bunun yanında 1ms GTG hızlı yanıtlama süresiyle akıcı bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

CB1 ve BX0 serisinin 150 mm yükseklik ayarı, -5 ila 35 derece eğim ve 60 derece dönüş sağlayan ergonomik tasarımlı Acer ErgoStanda sahip olduğunu da belirtelim. CB1 ve BX0 serisinin başlangıç satış fiyatları sırasıyla 199 euro ve 699 euro.