reklamı kapat

POPÜLER

Acer EB550K

Türkiye fiyatı açıklanan 55 inçlik Acer EB550K monitör ve tüm özellikleri

Acer, 55 inç ekran boyutuna sahip monitör modelini Türkiye’de satışa sundu. Acer EB550K olarak adlandırılan monitör, 4K çözünürlük desteğiyle geliyor. 16:9 en boy oranına sahip olan monitör, sinema salonu keyfini evlere taşıyor.

IPS bir panelle gelen monitör, her izleme açısında aynı görüntü kalitesi vadediyor. Daha geniş yelpazeye sahip renk seçenekleri, görüntü bantlamasını azaltarak daha gerçekçi görüntüler oluşturuyor. 178 derecelik görüntüleme açısı ve 4 ms’lik tepkime süresi sunan monitör, 300 cd/m² parlaklık değerine ulaşıyor.

Renk zenginleştirici, görüntü netleştirici ve göz koruma teknolojilerini bünyesinde barındıran EB550K, Süper Keskinlik özelliği ile düşük çözünürlüklü görüntüleri düzelterek Ultra HD kalitesinde görüntüleme deneyimi sunuyor. HDR Ready ekran teknolojisine de sahip olan monitör, tam renk aralığı sunarak daha gerçekçi görüntüler verebiliyor. Acer’ın hassas 6-eksenli renk ayarlama özelliği de profesyonel seviyede renk doğruluğuna katkı sağlıyor. Acer EB550K’nın üzerinde doğrudan monitöre entegre 2 adet 5W hoparlör bulunuyor.

E550K monitörün büyük ekranının sunduğu avantajlardan biri de birden çok kaynağı ekrana bağladığınızda çoklu görevleri yerine getirebilme yeteneğine kavuşuyor olmanız. Bu devasa ekranda iki farklı bilgisayarı bağlayarak eş zamanlı olarak her iki bilgisayarın da görüntüsünü paylaştırmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer EB550K Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Monitörün bağlantı özellikleri arasında ise HDMI, DisplayPort ve VGA bulunuyor. Monitörün uzaktan kumandası da pratik kullanımı mümkün kılmasıyla kullanıcıların konforunu artırıyor. Acer EB0 serisi cihazlarından EB550K monitör, 7.499 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu