reklamı kapat

POPÜLER

Acer ED270 X

Türkiye fiyatı açıklanan oyuncu monitörü: Acer ED270 X

Acer ED270 X monitör Türkiye’de satışa sunuldu. 27 inçlik ekran boyutuna sahip olan monitör oyuncuların beklentilerini karşılayacak özelliklerle geliyor. Ekran yenileme hızı 240 Hz olan monitörün tepki süresi ise 1 ms.

8 bit renk derinliği sağlayan Acer ED270 X, 16,7 milyon renk sunuyor. Çerçevesiz tasarımıyla dikkat çeken monitördeki  1500R kavisli ekran sinematik görüntüleme deneyimi sağlıyor.  Kullanıcılar cihazda yer alan iki HDMI ve bir DisplayPort bağlantı noktasıyla ileride kurulumlarını kolayca genişletebilme imkanı buluyor. Acer ED270 X’te yer alan Acer BlueLightShield teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak insan gözü için zararlı olan mavi ışığı azaltıyor. Flickerless teknolojisi ise kullanıcıların gözlerini gereksiz yorgunluğa karşı koruyor. Acer ComfyView teknolojisi ise monitör parlaması ve göz yorgunluğunu azaltıyor. Kullanıcılar bu sayede monitörün karşısında daha uzun süre vakit geçirebiliyor. Tüm bu özellikler sayesinde kullanıcılar daha konforlu bir görüntüleme deneyimi elde ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer ED270 X monitörün fiyatı ne kadar?

Monitörün ekranı optimum görüntüleme açısını seçmek için -5 derece  ile 20 derece arasında ayarlanabiliyor. 3,3 kilogram (standıyla birlikte 3,9 kilogram) ağırlığındaki bu şık monitör cıva içermiyor. Monitörün Türkiye fiyatı ise 5.499 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın