reklamı kapat

POPÜLER

Disney+

Disney+, Demet Özdemir’li yeni orijinal dizisinin ilk tanıtım videosunu yayınladı [İzle]

Disney+, yerli yapımları kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+, yeni orijinal dizisi Dünyayla Benim Aramda‘nın ilk tanıtım videosunu paylaştı.

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme almış durumda.  Hikayesiyle dikkat çeken projenin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor bir araya geliyor.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir tutkuyla başlayan fakat zamanla aralarındaki bu büyük aşkın artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Dizinin paylaşılan ilk tanıtımında duyulan ”Bir aşkın bittiği nereden anlaşılır? Nasıl emin olunur artık gitmek gerektiğine?” sözleri de dikkat çekiyor. Dizinin yayınlanan ilk tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+, Atatürk dizisini de izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor

2023 yılında yayınlanması beklenen dizide Atatürk’ü eAras Bulut İynemli oynayacak. Çukur dizisinde başrolde karşımıza çıkan Aras Bulut İynemli’ye dünyaca ünlü oyuncu Emma Watson’ın da eşlik edeceği ifade ediliyor. Emma Watson daha önceden Harry Potter ve Felsefe Taşı filminde de rol almıştı. Dizinin bir diğer sürprizinin ise müzik tarafında olacağı aktarılıyor. Dünyaca ünlü müzisyen Hans Zimmer’in Atatürk dizisinin müziklerini yapacağı dile getiriliyor.

İlgili video