reklamı kapat

POPÜLER

Disney+, yerli "Dünyayla Benim Aramda"

Disney+, yerli “Dünyayla Benim Aramda” için tarihi verdi

Disney+, yerli içerikleri arasında yer alan “Dünyayla Benim Aramda” için tarihi verdi. Firma aynı zamanda resmi afişi de paylaştı.

Konu hakkında Disney Türkiye‘den şu açıklama resmi geldi: The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+’ın yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’ için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği ve senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme almış olduğu merakla beklenen dizinin yayın tarihi 14 Eylül olarak duyuruldu. Yayınlanan afişle beraber diziye dair merakın giderek yükseldiği projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet ÖzdemirBuğra GülsoyHafsanur SancaktutanMetin Akdülgerİbrahim SelimMelisa DöngelAli Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor gibi başarılı isimler yer alıyor.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Şimdiden tüm dikkatleri üzerine çeken ‘Dünyayla Benim Aramda’ 14 Eylül’de sadece Disney+’ta olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney’in bundan önce gündeme gelen yerli içeriği detaylarına burada yer verdiğimiz “Kod Adı Avcı” olmuştu. Firmanın ilk yerli içeriği ise detaylarına burada yer verdiğimiz “Kaçış” dizisiydi.

Disney+ imzalı “Dünyayla Benim Aramda” yanında bu da ilginizi çekebilir: Katlanabilir yapıda hazırlanan inanılmaz televizyon: C Seed N1