reklamı kapat

POPÜLER

C Seed N1

Katlanabilir yapıda hazırlanan inanılmaz televizyon: C Seed N1

Zaman zaman karşımıza çıkan “uçuk” ürünlerden birisi C Seed N1 oldu. Bu televizyon modeli gerçekten inanılmaz görünüyor.

Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz televizyon modeli C Seed N1, açık olarak daha önce gördüğümüz hiçbir TV’ye benzemiyor. Bu 103 inç, 137 inç ve 165 inç boyutlarda hazırlanacak bilgisi verilen C Seed imzalı model, motorize yapıda hareketli bir gövdeye ve katlanabilir panel kısmına sahip. Hareket halinde adeta bir robotu andıran televizyon, kullanılmadığı zaman yere tamamen yatabiliyor ya da istenirse dik konumda durabiliyor. Devasa paneli dört farklı noktadan açılır ve kapabilir şekilde hazırlanan model, yapılan açıklamaya göre 4K çözünürlük sunuyor ve 16-bit renk derinliği getiriyor. Televizyondaki 1.000 nit parlaklık sunan HDR10+ destekli katlanabilir panel, mat yapıda olduğundan parlamaları ciddi şekilde önlüyor.

3,840 Hz yenileme hızı ve 30,000:1 kontrast oranına sahip olduğu aktarılan ürün, söylendiği kadarıyla Adaptive Gap Calibration teknolojisine sahip. Bu teknoloji katlanabilir yapının getirdiği ek yerlerini ortadan kaldırıyor, böylelikle boşluksuz tam ekran görüntü deneyimi elde ediliyor. Motoru yapı sayesinde istenilen yöne dönebilen TV, “9.2” olarak geçen yerleşik bir ses sistemini (2x100W hoparlör) gövdesinde taşıyor. Beş adet HDMI portu, ethernet ve USB portlarıyla donatılan C Seed N1, genel olarak inanılmaz görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böyle bir televizyon modelinin ucuz olma ihtimali var mı? Elbette yok. C Seed N1 modelinin 2023’ün ilk çeyreğinde elde edilebilir olacağı, fiyatının ise tam 190 bin dolardan başlayacağı aktarılıyor. Evet doğru okuyorsunuz, başlangıç fiyatı tam 190 bin dolar seviyesinde yer alıyor…

C Seed N1

C Seed N1 yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

İLGİLİ HABERLER