reklamı kapat

POPÜLER

Disney+ Türkiye

Disney+ Türkiye için avantajlı yıllık tanışma paketi duyuruldu

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ Türkiye operasyonuna hazırlanıyor. Bunun için bir tanışma paketi de duyuruldu.

Platform Türkiye’de 14 Haziran itibarıyla yayına başlayacak. Daha önce Disney+ Türkiye için üyelik ücretleri aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak açıklanmıştı. Bugün bir paylaşım yapan firma, platformun yayına başlayacağı günü heyecanla bekleyenlere özel bir yıllık tanışma paketi hazırladıklarını aktardı. Bu konuda gelen açıklama tam olarak şöyle oldu: “Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.”

Disney+ üyelerinin izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, yapımcılığını ve senaristliğini Jon Favreau’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian”ın yanı sıra heyecanla beklenen “Obi-Wan Kenobi” yer alıyor. Ayrıca, Marvel Studios dizileri “Ms. Marvel” ve “Loki”, Scarlett Johansson’ın başrolünde bulunduğu “Black Widow” ve Simu Liu ve Awkwafina’nın başrollerini paylaştığı Oscar adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi” filmleri de platformda izlenebilecek yapımlar arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kullanıcılar, yüksek görüntü kalitesine, dört adede kadar eşzamanlı yayına, on cihaza kadar sınırsız indirme, seçili içerikleri IMAX teknolojisi ile izleme ve yedi adede kadar farklı profil yaratma olanağına sahip olacak. Disney+ bunlarla beraber, ebeveynlerin kolayca oluşturabilecekleri Çocuk Profilleri ile sadece yaşa uygun içeriğe erişilmesine olanak sağlayan, çocuk dostu bir arayüz sunuyor.

Disney+ Türkiye yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle