reklamı kapat

POPÜLER

Türkiye'nin en popüler dijital platformları

Dizi / film tarafında Türkiye’deki en popüler dijital platform açıklandı

JustWatch tarafından paylaşılan rapor üzerinden dizi / film tarafında Türkiye’deki en popüler dijital platform ortaya çıkarıldı.

2023’ün dördüncü çeyreğindeki SVOD pazar paylarını paylaşan JustWatch, şu dikkat çeken açıklamayı yaptı: “BluTV, Disney+’ın 5 katı kadar bir payla pazarın lideri olarak konumunu koruyor. Netflix ise önde gelen streaming platformları Prime Video ve Disney+’in toplamını (%26) geçen payıyla ikinci sıraya yerleşiyor.” 2023 yılında pazar payı gelişimi özelinde ise şunlar aktarıldı: “2023’teki en önemli gelişmelerini, her biri geçtiğimiz Aralık ayına göre +%1 Prime Video ve Mub’de gözlemliyoruz. Ancak -%3’lük kayıp yaşayan Disney+’ın onlara yetişmekte güçlük çektiğini görüyoruz.” Peki BluTV büyük devleri nasıl geride bırakıyor? Bunun arkasında özellikle yapılan Hepsiburada Premium anlaşması yer alıyor. Eğer bilmiyorsanız Hepsiburada Premium abonesi olanlara ücretsiz BluTV aboneliği hediye ediliyor. Buradan 29,90 TL’ye (Yıllık 270 TL) elde edilebilen Hepsiburada Premium paketi, kişilere BluTV yanında birçok imkân tanıyor, bu açıdan ciddi bir kitleye ulaşıyor. Bunların ne olduğunu firma, “Neden Premium’a geçmelisin?” sorusuna cevap vererek şu şekilde açıklıyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kargo Bedava: Tüm alışverişlerinde ücretsiz kargodan faydalanabilirsin

%3 Hepsipara kazancı: Kazandığın Hepsipara’ları Hepsiburada’da harcayabilirsin.

Hepsipay kartla %3 Hepsipara kazancı: Ücretsiz Hepsipay kart ile Premiumlular her yerde %3 Hepsipara kazanabilir ve Hepsiparalarını güvenle harcayabilir.

BluTV izle: Hediye BluTV üyeliğin ile dizi ve filmleri izleyebilirsin.

Ücretsiz randevulu teslimat: Siparişlerin tam ihtiyacın olduğu zamanda seninle. Siparişlerini seçtiğin zaman aralığında adresine ücretsiz teslim edelim.

%50 indirimli lastik montajı: Hepsiburada’dan aldığın lastiklerini Lastik Kapımda hizmeti ile %50 indirimli yaptırabilirsin.

%50 indirimli mobilya montajı: Hepsiburada’dan aldığın mobilyaların montaj hizmetini %50 indirimli yaptırabilirsin.

Ücretsiz kapıdan iade: Aldığın ürünleri adresinden istediğin gün kolayca iade edebilirsin. 

Öncelikli çağrı merkezi: Çağrı merkezimize öncelikli bağlanarak beklemeden destek alabilirsin.

Türkiye’deki en popüler dijital platform yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER