reklamı kapat

POPÜLER

Dizüstü bilgisayar deneyimini masaüstüne getiren monitör altlığı [Video]

04 Mayıs 2017

Masaüstü bilgisayarları tercih ediyor fakat aynı anda dizüstü bilgisayarların pratik özelliklerine de sahip olmak istiyorsanız artık MonitorMate var.

Söz konusu ister iş, ister oyun olsun iyi bir performans alabilmek için akla ilk gelen alternatifler arasında masaüstü bilgisayarlar yer alıyor. Her ne kadar her yere taşımak mümkün olmasa da geniş ekran kullanıcıları cezbetmeyi başarıyor. Üstelik arzu ederseniz birden fazla monitör kullanarak oyun keyifini katlamak da mümkün oluyor. Fakat masaüstü bilgisayarların da kendince eksikleri bulunuyor. Mesela USB bağlantısını kullanmak istediğinizde bunun için kasa seviyesine eğilmeniz, girişe ait doğru açıyı bulmak için çabalamanız gerekiyor. MonitorMate tarafından üretilen yeni ürünler ise bu problemi ortadan kaldırmayı vadediyor. Böylece bir anlamda masaüstü ve dizüstü bilgisayar deneyimleri bir araya getirilmiş oluyor.

Monitormate’in satışa sunduğu ürünler arasında Ultra 3.0, miniOne ve ProStation 3.0 yer alıyor. Bu ürünler masaüstü bilgisayarların monitörlerinin altında kullanılıyor. Bu kullanışlı tasarımda altı USB girişinin yanı sıra dahili kart okuyucu bulunuyor. Monitormate’in tasarımları harici bellek gibi ürünleri aralıkla koyup, bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz bir alana da sahip. Bilgisayarınızla işiniz bittiğinde klavye ve farenizi bu ürünlerin altına koyabilir, masanızın üstünde daha derli toplu bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu ürüne sahip olmak için ise 213 doları gözden çıkartmak gerekiyor.

VİDEO

YORUMLAR