reklamı kapat

POPÜLER

Anker 548
Anker 548
Anker 548

Dizüstü bilgisayarları da şarj edebilen taşınabilir şarj cihazı: Anker 548

 - Güncelleme: 22 Aralık 2023 11:15

Anker 548 taşınabilir şarj cihazı Türkiye’de satışa sunuldu. Telefonları ve dizüstü bilgisayarları aynı anda şarj edebilen cihaz, iPhone 15‘leri 10’dan fazla kez, MacBook Air‘ı 2.9 kez, 3W LED lambayı 42.3 saat çalıştırabiliyor.

Anker 548 modelinin bağlantı noktaları arasında 60 watt ve 27 watt USB-C bağlantı noktaları bulunuyor. Bu sayede hızlı bir şarj imkanı vadeden cihaz bümnyesinde barındırdığı geri çekilebilir ışık ve bir SOS tuşuyla fark yaratıyor. Taşınabilir şarj cihazı bu sayede elektrik kesintilerinde veya diğer acil durumlarda aydınlatma imkanı sağlıyor. Bu işlem otomatik olarak sağlanabiliyor. Işık iki parlaklık seviyesine ayarlanabiliyor. Güç bankası güneş panelleriyle de uyumlu şekilde çalışıyor. Pek tabii bunun için Anker’in uyumlu güneş panellerini de ekstradan satın almak gerekiyor. Bu panellerin satın alınması durumunda şarj cihazı güneş enerjisiyle de şarj oluyor. Güç bankası, diğer modellere kıyasla 10 kat daha uzun ömürlü. Cihazdaki akıllı ekran, pil seviyesi, giriş ve çıkış gücü, kalan şarj süresi, şarj modları ve daha fazlası gibi önemli bilgileri gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 548 taşınabilir şarj cihazının Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

Bir yıl boyunca şarj edilmeden sonra bile etkileyici bir şekilde yüzde 85 şarjını koruyor. Solar girişle birlikte cihazın bağlantı noktaları arasında iki adet USB-C ve iki adet USB- A bağlantı yer alıyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 9.999 TL.

İlgili video

Anker 548 taşınabilir şarj cihazı tanıtım

İLGİLİ HABERLER